"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çocuklar için Ramazan etkinlikleri

Bu dosyayı her sayfası A4 boyutunda olacak şekilde çıktı alabilirsiniz. Aldıktan sonra defter haline getirip Ramazan’ın her günü için bir etkinlik yapabilirsiniz.
Ramazan defterim 2021

Bu posteri A3 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Ramazan’ın her günü için bir etkinlik içeren, duvara asılabilen bir posterdir.
30 Gün 30 Etkinlik

Bu çizelgeyi 2 sayfa A4 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Çocukların için basitleştirilmiş bir çizelge, her gün yaptıkları ibadet ve güzel amelleri işaretleyebilirler.
Ramazan Çizelgesi

Bu posteri A3 veya A4 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Evimizi süslemek için hadisler içeren güzel bir poster. Büyük boyutta çıktı almanız daha güzel olacaktır.
Bir Hadis Bir Ramazan Posteri

Bu süslerden istediklerinizi A4 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Çocukların sahura kalkmalarını teşvik etmek için kapı süsleri.
Sahur için kapı süsleri

Bu flamaları A4 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Evimizi süslemek için Hoşgeldin Ramazan flaması. Kesip iple bağlayarak asabilirsiniz.
Ramazan Flaması

Bu feneri A3 boyutunda kalın bir kağıda çıktı alabilirsiniz. Ramazan fenerini sağlam olması için kalın bir A3 kağıdına çıktı alın. Sonrasında çocuğunuz boyadıktan sonra katlayıp yapıştırın ve asın.
Ramazan Feneri